Trojí účinek pro pocit úlevy
ve vašem krku!

Button
Pro lepší uživatelskou zkušenost při návštěvě stránky Septabene doporučujeme používat prohlížeč Google Chrome, Safari nebo Mozilla Firefox.

Často kladené otázky

Čím se Septabene vyznačuje?

Septabene s jedinečnou kombinací dvou aktivních látek poskytuje trojí účinek pro pocit úlevy ve vašem krku.

  1. Rychle zmírňuje bolest
  2. Snižuje zánět
  3. Odstraňuje příčiny infekce

Obsahují pastilky Septabene cukr?

Ne, pastilky Septabene neobsahují cukr a jsou tak vhodné pro pacienty s diabetes.

Obsahuje sprej Septabene alkohol?

Alkohol je součástí složení jako pomocná látka, která přispívá k lepší rozpustnosti aktivních složek, čímž zlepšuje účinnost a bezpečnost přípravku. Pokud je však přípravek používán podle pokynů, množství zkonzumovaného alkoholu je velmi malé, přípravek je tedy vhodný i pro děti starší 6 let.

Jsou přípravky Septabene vhodné pro děti?

Septabene je k dostání ve formě pastilek a orálního spreje. Obě tyto formy mohou užívat dospělí i děti starší 6 let. Volba formy záleží na preferencích dítěte: pastilka se pomalu rozpouští v ústech, zatímco sprej se aplikuje rychle a snadno. Obě varianty poskytují trojí účinek proti bolesti v krku:

  1. Rychle zmírňují bolest
  2. Zmírňují zánět
  3. Odstraňují příčiny infekce

Lze přípravky Septabene užívat během těhotenství a kojení?

Těhotné a kojící ženy si často kladou otázku, které léky mohou během těhotenství a kojení užívat. Je důležité mít na paměti, že užívat jakoukoliv medikaci během tohoto období je možné pouze po poradě s lékařem či lékárníkem.

Jak dlouho můžu přípravek Septabene užívat?

Přípravek neužívejte déle než 7 dní. Pokud po 3 dnech dojde ke zhoršení symptomů, nedostaví se úleva nebo se objeví další symptomy jako horečka, poraďte se s lékařem. Lékaře vyhledejte také v případě, že není patrný žádný výsledek nebo zaznamenáte změnu v projevech symptomů.